'Volkan hep yerdeydi'

Pazartesi 20.09.2010 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 20.09.2010 12:26
ABONE OL
Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Vardar, Fenerbahçe derbisiyle ilgili olarak, ''Maçın hakkı beraberlikti, adalet yerini buldu'' yorumunda bulundu.

Sinan Vardar, ilk yarıya iyi başladıklarını ve oyunun kontrolünün kendilerinde olduğunu belirterek, ''Ancak bu yarıda özellikle belli bölümlerde rakibimize çok pozisyon verdik. İlk yarıda Fenerbahçe girdiği pozisyon bakımından bizden daha iyiydi. Ancak ikinci yarıda her şey değişti. Oyun tamamen bizim kontrolümüzde oynandı'' diye konuştu.

İlk yarıda yaşadıkları talihsiz sakatlıklar nedeniyle iki zorunlu değişiklik yapıldığını hatırlatan Vardar, ''Bu zorunlu değişiklikler nedeniyle teknik direktörümüz Schuster istediği oyuncu değişikliklerini yapamadı. Ancak doğru bir hareketle kalan tek değişikliğini Bobo'dan yana kullandı. Bobo da oyunun kaderini değiştiren adam oldu'' ifadelerini kullandı.

Oyunun sakatlıklar nedeniyle çok sık durduğunu kaydeden Vardar, ''Beşiktaş tam tempoyu artırırken Volkan hep yerdeydi'' dedi.

''HAKEM VASATIN ÜSTÜNDEYDİ''
Derbi maçın hakemi Cüneyt Çakır için yapılan eleştirilere katılmadığını belirten Vardar, ''Hakem hata yapmamaya çalıştı. Oyunun kaderini etkileyecek kararlar vermedi, yönetimi vasatın üstündeydi'' şeklinde konuştu.

Vardar, Guti ve Quaresma'ya da değinerek, ''Onlar bizim yıldızlarımız. Çok doğru transferler. Beşiktaş bu sezon transferlerde hata yapmadı. Kadro zenginliği var. Burada artık top Schuster'in elinde. Bu hafta Medical Park Antalyaspor, daha sonra da Rapid Wien deplasmanı var. Zorlu maçlar bizi bekliyor, ancak kadro zenginliğimiz nedeniyle kim oynarsa oynasın görevini yapıyor'' diyerek sözlerini tamamladı.