Panik atak

'Baros sakatlandı ve hastaneye kaldırıldı' iddiası Galatasaray'ı panik havasına soktu. Ama eldeki tek sağlam forvetin iyi olduğu haberi camiaya rahat nefes aldırdı

Perşembe 23.09.2010
Son Güncelleme: Perşembe 23.09.2010
ABONE OL
Galatasaray'da dün sabah yapılan antrenmanda Milan Baros'un sakatlandığı ve hastaneye kaldırıldığı söylentisi camiayı karıştırdı. İnternet yoluyla kısa sürede yayılan haber sarı-kırmızılı taraftarlar arasında panik yarattı. Çek golcünün, basına kapalı yapılan dünkü çalışmada Lucas Neill ile girdiği ikili mücadele sonrasında ayak bileğinden sakatlandığı yönündeki iddiaların yarattığı rahatsızlık, ilk onbirde alternatifi olmayan oyuncunun takım içindeki önemini de ortaya koydu. Mehmet Batdal'ın bir ay daha sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle G.Saray'ın santrforda tek alternatifi olan Milan Baros için çıkan "Sakatlandı" haberleri kısa sürede kulüp içinden alınan sağlıklı bilgiyle geçerliliğini yitirdi. Böylece sarı-kırmızılı camia yaşadığı kısa süreli paniğin ardından derin bir nefes aldı.

MR'A BİLE GEREK GÖRÜLMEDİ!
Galatasaray'ın sponsoru olan Medical Park Hastanesi'ne gittiği ve MR çektirdiği bile iddia edilen Milan Baros'un tam aksine, idmanın ardından aracına binip evine gittiği belirtildi. Çek golcü bugün yapılacak olan antrenmanda da takımda yerini alacak ve Pazar günü de İstanbul Büyükşehir Belediye karşılaşmasında formasını giyecek.