Bobo'da çifte kriz

Tedavisini Brezilya'da yaptırabilmek için yönetimle ters düştüğü ortaya çıkan golcünün eşinin de internet ortamında sert ifadeler yazdığı iddiası sabırları taşırdı

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 05.12.2010 ABONE OL
Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Beşiktaş'ın Brezilyalı golcüsü Bobo'da çifte kriz yaşanıyor. Kalçasındaki sinirlerine baskı yapan adalesinin tedavisi için Almanya'ya gönderilen sambacının, ülkesine gidebilmek için yönetimden zorla izin aldığı öğrenildi. Brezilyalı oyuncunun, "Kafam rahat değil. İstediniz, Almanya'ya gittim. Burada kendimi rahat hissetmiyorum. Ben Brezilya'da tedavi olacağım. Bırakın gideyim" dedi. Siyah-beyazlı yönetim ise, "Tedavini burada ol. Eğer başarılı olmazsa o zaman göndeririz" diye karşı çıktı. Ancak bunu dinlemeyen Bobo, kararından vazgeçmedi. Israrları üzerine de yönetim Bobo'ya zorunlu olarak izin verdi. Daha bu kriz kapanmadan da ikincisi patlak verdi.

SORUŞTURMA AÇILDI
Facebook'ta Bobo hayranlarının oluşturduğu grupta, futbolcunun eşi Raquel olduğu iddia edilen bir üyenin yazdıkları ortalığı karıştırdı. Bobo'nun eşine ait olduğu öne sürülen ve "Yalancı yönetim. Bir dedikleri diğerini tutmuyor. Bizi kandırıyorlar" şeklindeki mesaj için yönetimin soruşturma başlattığı belirtildi.


BUGÜN NELER OLDU