Denemeye devam!

Devre arası operasyonuna günler kala Hagi, Kasımpaşa karşısında denemelerine devam etti. Fark ikiye çıktıktan sonra Galatasaray'da laboratuar çalışması vardı

Pazar 05.12.2010
Son Güncelleme: Pazar 05.12.2010
ABONE OL
Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, mutlak üç puan parolasıyla çıktığı Kasımpaşa maçında, ligin devre arasında takımda yapacağı operasyon için denemelere devam etti. Sabri'yi gerçek mevkisi olan sağ beke çeken ve Elano'nun ayrılığı sonrası sağ kanada Aydın'ı monte eden Rumen teknik adam, iki farkı bulduktan sonra adeta laboratuar çalışması yaptı. İkinci yarıda Barış'ı oyundan alan ve Hakan Balta'yı ön liberoya çeken Hagi, beş yıl önce de sol bek Ergün Penbe'yi bu bölgede kullanmıştı.

ÜÇ SOL AYAKLI AYNI ANDA SAHADA
İnsua ve Çağlar Birinci'nin de oyuna girmesiyle birlikte Galatasaray'da 6 dakika için de olsa uzun zaman sonra ilk kez üç sol ayaklı futbolcu aynı anda sahada yer aldı. Teknik direktör Hagi'nin 10 gün önce 'Santrfor değil' diyerek tanımladığı Pino'yu yine en uçta görevlendirmesi, hazır bulmadığı Mehmet Batdal'a güvenmediğinin adeta bir göstergesi oldu.

https://www.sabah.com.tr