"Futbolu bırakmam söz konusu değil"

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 07.12.2010 10:32 ABONE OL

Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Rüştü Reçber, Radyospor'dan Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada, futbolu bırakacağı yönündeki iddiaların doğru olmadığını söyledi.

Siyah - beyazlı kulübün Basın Sözcüsü ve Futbol Komitesi Üyesi Prof. Dr. Mete Düren'in açıklamalarına binaen konuşan Rüştü Reçber, ''Futbolu bırakmam söz konusu değil. Zaten Mete Düren'de kulübün resmi internet sitesinde gereken açıklamayı yaptı." dedi.

Dizinde sakatlık olmadığını ifade eden Rüştü, "Dizimde hiçbir problem ya da kronik sakatlık yok. Benim sağ arka adalemde diz kapağının kemiğe yapışan bölgesinde bir yırtık söz konusuydu. Yaptığımız yoğun tedaviyle sakatlığımın sonuna geldik. Haftasonu ya da en geç önümüzdeki hafta başı takımla çalışmalara başlayacağım." şeklinde konuştu.

Görev verildiği sürece oynamaya hazır olduğunu belirten Rüştü, "Ben kendimi çok iyi hissediyorum. Görev verildiği sürece oynamaya hazırım. Takımıma maksimum katkıyı yapabilecek durumdayım. Taraftarımız bu konuda endişe duymasın." diyerek sözlerini tamamladı.

BUGÜN NELER OLDU