Selçuk ve Ceyhun bir yere gitmeyecek

İki Trabzonsporlu oyuncu yine transfer gündeminde. Ceyhun'un 1 yıl daha opsiyonu var. Selçuk yurt dışı olmazsa % 99 Trabzon'da kalacak

Trabzonspor'un iki futbolcusu Selçuk ve Ceyhun daha transfer dönemi başlamadan manşetleri süslemeye başladı. Peki iki futbolcunun son durumu neydi? Spekülasyonlara SABAH son noktayı koyuyor. İki futbolcu ile Trabzonspor yönetimi bir süre görüştü ve el sıkıştı. Fakat anlaşma kağıda dökülmedi. Bu isimlerden Selçuk, Genel Kurul sonrası imza atma kararı aldı. Trabzon'dan ayrılma gibi bir düşüncesi yok. Genç futbolcu Trabzonspor ile prensipte 2+1 yıllık anlaşma sağladı. Yurt içinden gelecek tüm tekliflere kapalı olan Selçuk, yurt dışından bir teklif olursa o zaman Trabzon'a veda edecek. Başkan Sadri Şener, Genel Kurul sonrası bu futbolcuya imza attıracak. Ceyhun da yönetimle prensipte anlaştı. Fakat bu imza olmasa bile sözleşmedeki maddeye göre Nisan ayında Trabzonspor Ceyhun'a bir ödeme yaparsa sözleşme otomatikman 1 yıl uzayacak.

BAŞKAN NOKTAYI KOYDU
Bu durumda Ceyhun sözleşme yenilemese bile 1.5 yıl daha Trabzonspor formasını giyecek. Bu iki futbolcuyla ilgili olarak başkan Sadri Şener, "Takımımız şampiyonluğa ilerliyor. İki futbolcu da Trabzon'da kalacaktır. Ben istemeden kimse Trabzon'dan futbolcu alamaz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU