Veda vakti

Bursaspor bugün G.Rangers maçıyla Şampiyonlar Ligi'ne nokta koyacak Kalede Yavuz Özkan'ı oynatacak Sağlam farklı bir ilk 11'le sahaya çıkacak

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 07.12.2010 ABONE OL
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, bugün Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda Glasgow Rangers ile yapacakları son maç öncesi Atatürk Stadı'nda basın toplantısı düzenledi. Gruplar belli olduktan sonra hedeflerini M.United ve Valencia'nın ardından üçüncülük için G.Rangers ile mücadele etmek olarak belirlediklerini söyleyen Sağlam, "Ancak bunda başarılı olamadık" dedi. Pazar günkü Beşiktaş maçı nedeniyle sadece bir gün dinlenebildiklerini söyleyen Sağlam, "Belli bir yorgunluk beklerken Volkan'ın atılmasıyla koskoca 50 dakikayı 10 kişi oynamak bizi daha da yıprattı. Bu yüzden Rangers karşısına farklı bir 11'le çıkacağız" şeklinde konuştu. Sağlam toplantıyı beraber yaptığı yedek kalecisi Yavuz Özkan'ın Rangers'a karşı kaleyi koruyacağını söyledi. Hocası Sağlam'a güveninden ötürü teşekkür eden Yavuz Özkan, "Kariyerim açısından önemli bir 90 dakika olacak. İlk galibiyetimizi almak ve Şampiyonlar Ligi'ni iyi bir şekilde bitirmek istiyoruz" dedi.

'KENDİME GÜVENİRİM'
"Bu yükü kaldırabileceğini düşünüyor musun?" sorusu üzerine Yavuz, "Öyle olmasa hocam bu şansı bana vermezdi. Kendime aşırı güvenen biriyim. Elimden geleni yapacağım" yanıtını verdi. 5 maçta sıfır çeken Bursaspor'da hedef, formalite sınavından galibiyetle ayrılarak Avrupa'ya veda etmek.

BUGÜN NELER OLDU