Alex'in babası Ronaldo

Brezilya futbolunun efsane ismi Ronaldo, uzun süredir gündemi meşgul eden tartışmalara son noktayı koydu ve beklenen itirafını yaparak Alex adlı 5 yaşındaki çocuğun öz oğlu olduğunu söyledi.

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 08.12.2010 15:28 ABONE OL
En sonunda bu da oldu. Özel hayatın tüm sırlarını ifşa eden ve günlük kullanımın vazgeçilmezleri arasına giren Twitter'dan öyle bir itiraf yapıldı ki bir anda ülke gündemi değişti. Brezilya ve dünya futbolunun efsane isimlerinden Ronaldo, Twitter'daki hesabında yayınladığı bir mesajda 5 yaşında bir oğlu olduğunu açıkladı.

Futbol hayatını Corinthians'ta sürdüren Ronaldo, yaptırdığı DNA testinin de pozitif çıktığını vurgulayarak şu anda Singapur'da yaşanan oğlunun tüm sorumluluklarını üstleneceğini duyurdu.

Ronaldo, Alexander Umezu isimli 5 yaşındaki çocuğun, 2004 yılı Temmuz ayında Real Madrid'le Japonya'da yaptıkları bir kamp sırasında ilişkiye girdiği garson kız olan Michele Umezu'dan olduğunu da itiraf etti.

Brezilyalı yıldız yaptığı açıklamada, "Alex benim oğlum. Diğer 3 çocuğumum kardeşi ve onlar kadar güzel bir çocuk. Ona her zaman büyük bir memnuniyetle babalık yapacağım" dedi.

Bu arada Brezilya basını Ronaldo'nun oğlu Alex'in Singapur'da bir apartman dairesinde annesi ve üvey babasıyla birlikte yaşadığını aktardı.

Bu yılın başlarında 'Who Magazine' adlı bir yayın organına konuşan Michele Umezu, oğlunun biyolojik babasının Ronaldo olduğunu söyleyerek biranda dünya basınının gündemine oturmuştu.

BUGÜN NELER OLDU