"Demirören'in açıklamaları hoş değil"

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 08.12.2010 15:57 ABONE OL
Son günlerin en çok konuşulan futbolcusu Fatih Tekke suskunluğunu bozdu. RadyoSpor'a konuşan Tekke "Demirören'in açıklamaları hoş değil" dedi.

Uzun zamandır adı başta Bursaspor olmak üzere birçok takımla anılan Tekke hakkında çıkan tüm iddialara ecvap verdi , ben halen Beşiktaş'ın oyuncusuyum dedi.

Tekke ilk olarak Bursaspor-Rangers maçını Bursasporlu yöneticilerle seyrettiği iddiasını yalanlayarak , maç saatinde annesiyle birlikte olduğunu ve hatta maçı hiç seyretmediğini söyledi.

DEMİRÖREN'İN AÇIKLAMALARI HOŞ DEĞİL

Fatih Tekke Demirören'in açıklamalarını ise hoş bulmadığını şu cümlelerle ifade etti;

'Başkan Demirören'in sözlerini arkadaşlarımdan öğrendim.Sayın başkan transfer için izin verdiğini söyledi.Bu da hoş bir şey değil.Bazen böyle şeyler olabiliyor.Bazı şeyler kamuoyuna yanlış aktarılıyor.Yaşanılanlar farklı düşünülsün diye yapılıyor.'

Halen Beşiktaş Kulübü'nün oyuncusu olduğunu ve taraftara saygısızlık yapmak istemediğini söyleyen Tekke sadece kendi üzerine değil , futbolcuların yaşamları üzerine yalan yanlış çok haber yapıldığını ifade etti.

BURSASPOR'UN BENİ TRANSFER ETMEK İSTEDİĞİNDEN HABERİM YOK

Bursaspor'a transferi konusunda da açıklamalarda bulunan başarılı oyuncu ;Bursaspor'dan resmi olarak böyle bir teklif almadığını ve bu durumdan haberi olmadığını söyledi.

Performans olarak sahada olsaydım çok daha farklı olurdu diyen Tekke ;6-7 haftadır takımımla oynamıyorum ,hazır olmadığım dönemde verilen forma var .Birileri kamuoyunu yanıltmak istiyor dedi.

YAPILANLARI ANLAYABİLECEK KADAR ZEKİYİM

7-8 hafta önce yaşanmış olaylar var diyerek sözlerine devam eden oyuncu ;18 kişilik kadro yerine 17 kişilik kadroyla Gaziantep maçına gidilmesinin altında yatan mesajı anladığını ve orada iplerin koptuğunu söyledi.

BJK İLE DEVAM ETMEK İSTERİM

Beşiktaş'ta şartlar düzelirse devam etmek istediğini söyleyen Tekke bunun şu durumlarda imkansız odluğunu bildiğini ama .Schuster ile çalışma şansının olmadığını söyledi.

Tekke 'Allah için şu yaşananlarda zerre kadar hatam varsa ne düşünüyorlarsa , ne diyorlarsa kabulümdür' diyerek yaşanan olayların kaynaığının kendisi olmadığını ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU