G.Saray'da çifte operasyon

Tarih: 7 Aralık 2010 Yer: G.Saray Adası, Saat: 12:45... Adnan Polat ile İbrahim Yazıcı yemekte buluştu, Volkan Şen için pazarlık yaptı. Tarih: 7 Aralık 2010, Yer: Florya Metin Oktay Tesisleri, Saat: 15:30... Adnan Sezgin, menajer Mehmet Öztürk ile Sercan transferini konuştu.

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 08.12.2010 09:07 ABONE OL
Hagi'nin raporunun ardından transfer çalışmalarına hız veren Galatasaray'da dün oldukça heyecanlı saatler yaşandı. Başkan Adnan Polat öğle saatlerinde sürpriz bir şekilde Galatasaray Adası'na geldi. Kısa bir süre sonra adaya önemli bir konuk daha ayak bastı.FOTOMAÇ'ın haberine göre; bu konuk, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'ydı. Polat ve Yazıcı tokalaşıp öpüştükten sonra meraklı gözlerden uzak bir masaya geçti ve yeşil-beyazlı ekibin genç yıldızı Volkan Şen için pazarlık yapmaya başladı. İkilinin zaman zaman çevredekilerin de duyacağı şekilde konuşması dikkatlerden kaçmadı.

Görüşmede Adnan Polat, Volkan'a karşılık Ali Turan ve Servet'in yanı sıra 5 milyon euro önerdi. İbrahim Yazıcı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la bir kez daha görüştükten sonra teklife yanıt vereceğini söyledi.
İkili ardından yemeklerini yedi ve birkaç dakika arayla adadan ayrıldı. Günün ikinci önemli randevusu ise Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeydi. Hem Volkan Şen'in hem de Sercan Yıldırım'ın menajeri Mehmet Öztürk öğleden sonra tesislere gelerek sportif direktör Adnan Sezgin'le yaklaşık bir saat görüştü.

Akşam saatlerine doğru ise Adnan Polat, Adnan Sezgin ve Hagi üçlüsü bir araya gelerek transfer temaslarını masaya yatırdı. Sızan bilgiye göre, Volkan ve Sercan'ı çok isteyen Hagi, Ali Turan'ın gönderilmesine onay verirken Servet için çok kesin bir şekilde "Bana lazım, onu gözden çıkaramam" dedi. Ancak Galatasaray'ın beyin takımı, takas formülleri üzerinde konuşurken, Bursaspor'dan sızan bilgiler ise yeşil-beyazlı kulübün takasa sıcak bakmadığı ve sadece para karşılığı Volkan ile Sercan'ı satmak istediği yönündeydi.

BUGÜN NELER OLDU