Kolu kırıldı ama...

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 08.12.2010 14:39 ABONE OL
UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu son maçında dün akşam oynanan Bursaspor-Glasgow Rangers maçında yaşanan ilginç olay herkesi şaşkına çevirdi.

Alkollü olarak girdiği misafir tribününde düşerek kolunu kıran İskoç taraftarı polis ve vatandaşlar hastaneye götürebilmek için seferber oldu. Erkek arkadaşını bırakamayacağını belirten İskoç taraftar, takımını tribünde destekleyeceğini söyleyerek hastane teklifini geri çevirdi.

Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda Bursaspor ile Glasgow Rangers arasında oynanan karşılaşmayı izlemek için İskoçya'dan gelen taraftarın başına gelmeyen kalmadı. Alkol alarak tribüne girdiği iddia edilen Brian isimli Glasgow Rangers taraftarı, tribünde düşerek köprücük kemiğini kırdı.

"TAKIMIMI VE PARTNERİMİ BIRAKAMAM"

İskoç taraftara ilk olarak sahada bulunan 112 ambulansı müdahale etti. Kolundaki köprücük kemiğinin kırıldığı tespit edilen İskoç taraftar hemen ambulansa alınmak istendi. Tedavi talebini geri çeviren Brian, "Erkek arkadaşım burada. Onu ve takımımı bırakıp hiçbir yere gitmem" dedi. Polis ekipleri, uzun süre dil dökmesine rağmen, İskoç taraftarı ikna edemedi.

"RANGERS'E KADAR BÖYLE GİDERİM"

Doktorların yolculuk yapmasının tehlikeli olduğunu söylemesine rağmen, Glasgow taraftarı, "Ben Rangers'e kadar böyle giderim. Kendi doktorum var. Ona tedavi olmak istiyorum" dedi. Polisin ve doktorların ikna edemediği taraftarlar, misafir tribününde takımlarını destekledi.


BUGÜN NELER OLDU