Stoch'un forması Dia'ya

Karabük maçında oyundan alındığında Aykut Kocaman'a tavır alan Stoch kulübeye gidiyor. Dia, Ankaragücü maçında ilk 11'de

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 08.12.2010 ABONE OL
Karabükspor maçında oyundan alındığı dakikada teknik direktör Aykut Kocaman'ın yanından kafası önde bir şekilde kulübenin yolunu tutan Miroslav Stoch'a Ankaragücü deplasmanında yedek kulübesinin yolu göründü. Slovak oyuncunun Karabükspor maçındaki performansından memnun kalmayan Aykut Kocaman'ın genç oyuncunun kendisine yönelik tavrına karşılık bu hafta sonunda sol kanatta İssiar Dia'yı kullanacağı öğrenildi. Senegalli oyuncuyu geçen hafta da ilk onbirde oynatmayı planlayan Kocaman'ın oyuncunun sakatlık sonrasında tam hazır olmaması nedeniyle riske girmediği ve dün yapılan haftanın ilk çalışmasında sağlık durumunun iyi olduğunu gözlemlediği Dia'yı ilk onbirde oynatmak üzere hazırladığı sızan haberler arasında.

CANER'İ YİNE "6" KURALI KURTARDI
Kocaman'ın sol kanatta Stoch'un yanı sıra Caner'den de memnun olmadığı ancak altı yabancı kontanjanı nedeniyle Andre Santos'a bu hafta sonunda da forma vermeyeceği öğrenildi. Kocaman'ın Caner'e hücuma çıkarken yaptığı pas hatalarına dikkat etmesi için uyarılarda bulunduğu da ifade edildi.
BUGÜN NELER OLDU