Susiç: Hagi'yi anlamıyorum

Bosna Hersek'in hocası Safet Susiç: "Hagi'nin bizi zayıflatmak için Misimoviç'i oynatmadığına inanmıyorum. Ama neden oynatmadığını da anlayamıyorum.

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 08.12.2010 ABONE OL
Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi'nin Zvjezdan Misimoviç'i Bosna Hersek ile 2012 Elemeleri'nde aynı grupta yer alan Romanya'ya avantaj sağlamak için oynatmadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Haberi yayınlayan Oslobodjenje gazetesi konuyla ilgili olarak dün Bosna Hersek Milli Takımı Teknik Direktörü Safet Susiç'in de görüşlerini aldı. Susiç yaptığı açıklamada, "Hagi'nin Mart ve Haziran ayında karşılaşacağımız ülkesi Romanya'ya avantaj sağlamak için Misimoviç'i oynatmadığına inanmıyorum. Ama bir takımın kaderini değiştirebilecek kaliteye sahip böyle bir oyuncuyu neden kadro dışı bıraktığını da anlayamıyorum" dedi.

"ANCAK OYNATARAK SATABİLİRLER!"
İstanbulspor' da birlikte çalıştığı G.Saray Sportif Direktörü Adnan Sezgin ile de görüştüğünü belirten deneyimli teknik adam, "Bu durumun bana böyle devam etmeyeceğini söyledi. Misimoviç sezon sonuna kadar G.Saray'da kalmak zorunda. Onu iyi fiyata satmaları için oynatmaktan başka çareleri yok" ifadesini kullandı. Misimoviç'in de kendisinden ne beklendiğini anlayamadığını kaydeden Susuç, "Konuyla ilgili olarak G.Saray ile ben de görüşeceğim. Misimoviç bizim için önemli, o formunu bulamazsa bu takımımızı ciddi şekilde zayıflatır" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU