Bobo'da restleşme

Brezilyalı futbolcunun menajeri Figer, yıllık 1.2 milyon Euro kazanan golcünün sözleşmesini uzatmak için 3 milyon Euro istedi. Siyah-beyazlı yönetim, "Ya 1.5 milyon Euro'ya imza atar ya da gider" restini çekti

  1. Haberler
  2. Spor
Perşembe 09.12.2010 ABONE OL
Beşiktaş'ta uzun süredir beklenen Bobo görüşmeleri başladı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Brezilyalı golcünün menajeri Juan Figer, dün Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ile bir ön görüşme yaptı. Sakatlığı nedeniyle bir süre daha forma giyemeyecek olan futbolcu için daha önce Nobre'de olduğu gibi kesinlikle imza parası ödemeyeceklerini vurgulayan Adalı, Figer'in 3 milyon Euro'dan kapı açması üzerine şok oldu. Şu an kulüpten yıllık 1.2 milyon Euro alan sambacının fiyatını neredeyse 3'e katlamasına sinirlenen Adalı'nın, "Zam yapmayacağız. Bobo ya 1.5 milyon Euro'ya imza atar ya da gider. Son sözümüz bu" restini çekti. Dünkü ilk görüşme sonrası Adana'ya giden Serdal Adalı, bu akşam Juan Figer ile tekrar bir araya gelecek ve Bobo pazarlığında ikinci perde açılacak.

DEMİRÖREN DÜĞMEYE BASTI
Öte yandan Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in, siyah- beyazlı yöneticilerle gerçekleştirdiği transfer zirvesinde sarf ettiği, "3 Ocak'ta Antalya'da başlayacak kampta tam kadro olarak çalışmak ve sezonun ikinci yarısına hazır futbolcularla girmek istiyorum. Bu nedenle transferler için elimizi çabuk tutmamızda yarar var" sözleri üzerine başkan Yıldırım Demirören, dün yurtdışına uçtu.

BUGÜN NELER OLDU