'Ülkeme döneceğim'

Beşiktaş'ta gönderilmesi düşünülen Çek futbolcu Zapotocny, "Ülkemden iki takımdan teklif var. Sezon sonunda değerlendireceğim" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Perşembe 09.12.2010 ABONE OL
Beşiktaş'ın Çek savunma oyuncusu Tomas Zapotocny, önceki gün Yenibosna Mostar Köftecisi'nde ülkesinden gelen arkadaşlarına yemek verdi. Siyah- beyazlı takımda gönderilecekler listesinde adı olan tecrübeli futbolcu, bu konudaki sorularımızı yanıtladı. Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ancak ailesini göremediğini belirten Zapo, "Ülkemden sezon sonu için iki takımdan teklif var. Sparta Prag ve Viktoria Plzen. Fakat benim ailevi sorunlarım var. Eşim, çocuklarımın başka bir ülkede eğitim görmesini istemiyor. Bu yüzden buraya gelemiyorlar" dedi.

AİLE HASRETİ ÇEKİYORUM
Aile hasreti çektiğini söyleyen siyah-beyazlı futbolcu, "Beşiktaş ile bu yıl sözleşmem bitecek. Artık sezon sonunda bu teklifleri değerlendireceğim" diye konuştu.

BURSA'DA NELER OLACAK!
Daha önce kiralık olarak Bursaspor'da da forma giyen Zapotocny, geçen hafta yaşanan kavgalarla ilgili olarak, "Bursaspor maçındaki kavgalara çok üzüldüm. Şimdiden Bursa'da oynanacak rövanş maçında olacakları düşünüyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU