Fener sürpriz peşinde

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 10.12.2010 09:17 ABONE OL
Son yıllarda birçok yıldızını Beşiktaş'a kaptıran Fenerbahçe müthiş bir intikam planı kurdu... Sarı-Lacivertli yönetim, ezeli rakibinin süper golcüsü Bobo'yu almak için atağa kalktı.

TAKVİM'in haberine göre; Fenerbahçe'nin sezon sonunda serbest kalacak olan ve hala Beşiktaş'a imza atmayan Brezilyalı yıldız için sürpriz bir ismi devreye soktuğu da öğrenildi.

BİRLİKTE ÇOK İŞ YAPARIZ
Bobo'yla adeta yediği içtiği ayrı gitmeyen Sarı-Lacivertli takımın kaptanı Alex'in kankasına sürekli "Fenerbahçe'ye gel" baskısı yaptığı belirlendi. Bobo'yla ailecek görüşen ve sürekli birlikte yemeğe giden Alex'in, "Beşiktaş'ta bir sürü sorun yaşadın. Fenerbahçe'ye gelirsen çok mutlu olursun. Ayrıca birlikte büyük işlere imza atabiliriz" dediği ifade edildi.

BOBO YÖNETİME ÇOK KIRGIN
Kalçasından yaşadığı kronik sakatlık nedeniye sezonu kapatması gündemde olan Bobo'nun Beşiktaş yönetiminden hala kendisine teklif gelmediği için çok kırgın olduğu da öğrenildi. Brezilyalı futbolcunun Şubat ayına kadar bekleyeceği, şartlarda gelişme olmaması halinde Fenerbahçe ile masaya oturacağı öğrenildi. Sarı-Lacivertli yönetim, UEFA kuralları gereği Ocak'tan itibaren Bobo ile görüşme yapması
yasal olacağı için resmi girişimlere

ARALARINDAN SU SIZMIYOR
Fenerbahçeli Alex ve Beşiktaşlı Bobo'nun arkadaşlığı herkese örnek olacak cinsten... İki yıldız özel hayatlarında sürekli bir arada. Ayrıca Alex'in eşi Daiane ve Bobo'nun eşi Raquel de çok iyi arkadaşlar. Tüm bu ayrıntılar transferin olasılığını artırıyor.

BUGÜN NELER OLDU