İşi Haldun Üstünel bitirecek

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 10.12.2010 11:08 ABONE OL
G.Saray'da muhalefetin yoğun eleştirisine göğüs germeye kararlı olan başkan Adnan Polat, sürpriz bir manevra yaparak hem çok önemli bir ismi kulübe yeniden kazandıracak hem de transferde müthiş bir atağa kalkacak.

FOTOMAÇ'ın haberine göre; Polat, "transfer sihirbazı" diye adlandırılan ve 3 Temmuz'da istifa eden Haldun Üstünel'i tekrar göreve dönmesi için ikna etti. Adnan Polat ile Üstünel'in geçtiğimiz günlerde yaptığı görüşmede ikili arasındaki buzlar tamamen erirken izlenecek transfer stratejisi de belirlendi.

Yönetime yönelik tepkileri bitirmeye kararlı olan Polat'ın, "Yetenekli ve genç isimlerin yanı sıra mutlaka flaş transferler de yapmalıyız" dediği, bunun üzerine Üstünel'in ilk önce Tottenham'ın forveti Robbie Keane'i önerdiği öğrenildi. Polat'ın Hagi ile de görüştükten sonra bu ismi onayladığı kaydedildi. İngiltere'de iyi ilişkileri olan Üstünel'in yakında kolları sıvayıp transfer harekatına başlaması bekleniyor. Tottenham'ın devre arasında satmaya kararlı olduğu 30 yaşındaki Keane bu sezon lig 5 maçta oynadı, gol atamadı.
BUGÜN NELER OLDU