İşte başkanın yeni ekibi

Bugün (dün) adaylık için başvuruyu resmen yaptınız.. Yönetim listenizde kimler var? Yüzde 50-60'ı belli listenin. (Necmettin Aytekin, Coşkun Çebi, Mehmet Tunç, Nevzat Şakar, Hasan Yener, Temel Kazancıoğlu, Recep Denizer, Emin Kahraman.) Maç varken ne takımı ne de basını kongre havasına sokmak istemiyorum. Bunu başardığımı zannediyorum.
Yeni asbaşkanınızı seçerken neye dikkat ettiniz? Nevzat Şakar kim? Nevzat'ı (Şakar) ben eskiden beri tanırım. Bu işi seven biri. Trabzon'da da sevilen biri. Eski arkadaşız, babası da babamın arkadaşı. Ben herkesle çalışabilen bir başkanım. Kendisi Trabzon'u iyi bilir. Bu önemli bir avantaj. Buranın ticari anlamda önemli bir simasıdır.
İki önemli yöneticiniz ayrıldı. Hayrettin Hacısalihoğlu ve Mahmut Aksu.. İstifa tek taraflı bir müessesedir. İstifa hakkı her zaman vardır. Ben gidiyorum diyene, niye diye sormam. Hayrettin Bey sevdiğimiz bir arkadaşımız. Yönetim anlayışımıza uymuyorsa niye diye soramam, kendi tercihidir. Mahmut benden geçen sene izin istedi, 'Bana bu dönem izin vereceksin' dedi. Yine de koşturuyor. Mesala şu an Gaziosmanpaşa 'dan birini almaya çalışıyor. Yani bizimle ve bizimle olmaya da devam edecek.

BUGÜN NELER OLDU