Kartal'da maç günü krizi

Takımı Eskişehir'e maç günü götürerek Beşiktaş yönetimi ile küçük çaplı bir kriz yaşayan Alman teknik direktör Bernd Schuster, federasyon talimatlarını da üçüncü kez çiğnemiş oldu

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 10.12.2010 ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster bildiğini okumaya devam ediyor. Bu akşam 20.00'de oynanacak Eskişehirspor maçı için takımı, bu sabah Eskişehir'e götürme kararı alan Schuster'in tavrı, yönetim ile küçük çaplı bir kriz yaşamasına neden oldu. Daha önce ligdeki Buca ve kupadaki Gaziantep BŞB maçı için futbolcuları aynı gün deplasmana götüren ve "Maçtan önce 10 saat yeter" diyen 51 yaşındaki teknik direktör, yönetimin tüm uyarılarına rağmen maçtan bir gün önce gitmekten vazgeçti.Sabah Ümraniye'de toplanacak olan siyah-beyazlılar, 10.00'da özel uçakla Eskişehir'e gidecek.
FEDERASYON GÖZ YUMUYOR
Schuster böylece Federasyon talimatlarını bir kez daha çiğnemiş oldu. Süper Lig talimatlarında, kulüplerin maçın oynanacağı şehre 24 saat önceden gitmesi gerektiği belirtiliyor. Ancak 3. kez takımı maç günü götüren Beşiktaş yönetimine herhangi bir uyarının yapılmamış olması da bu duruma TFF'nin de göz yumduğu şeklinde yorumlandı.
BUGÜN NELER OLDU