Ocak'ta kaptan şov

Fenerbahçe, iki kaptanı Alex de Souza ve Emre Belözoğlu ile Ocak ayında sözleşme yenileyerek, tüm spekülasyonları başlamadan bitirmeyi amaçlıyor

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 10.12.2010 ABONE OL
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve teknik direktör Aykut Kocaman'ın açıklamalarından sonra Alex, takımda kalmaya çok yakınlaştı. Daha önce 2 yıllık sözleşmede direten Alex'in, bu sıcak yaklaşım sonrası 1 yıllık sözleşmeye ikna olduğu ve anlaşma konusunda sorun yaratmayacağı bildirildi. Sözleşmesi Haziran 2012'de biten diğer kaptan Emre Belözoğlu ise, bu konudaki isteğini direkt Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım'la paylaştı. Liverpool dahil birçok takımla adı adılan 30 yaşındaki oyuncunun, bu spekülasyonların önüne geçmek için sözleşme uzatmak istediği bildirildi.

'FENERBAHÇE'DE BIRAKACAĞIM'
Emre'nin "Bu sezon sonu 1 yıllık ücretimi ödeyip serbest kalma hakkım olduğu için yine birçok dedikodu çıkacaktır. Futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istiyorum. Siz de uygun görürseniz, devre arası sözleşmeyi uzatalım" dediği öğrenildi. Sarı-lacivertli yönetimin de bu teklife sıcak baktığı, Ocak ayında hem Alex'le hem de Emre Belözoğlu ile sözleşme yenilenerek imza şov yapılacağı gelen haberler arasında.


BUGÜN NELER OLDU