Sakata geldiler

Trabzon'un dünkü idmanında talihsizlikler art arda geldi. Yattara, Serkan, Giray ve Selçuk sakatlanarak, çalışmayı yarıda bıraktı. Yattara ve Selçuk'un durumu ciddi

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 10.12.2010 ABONE OL
Trabzonspor'un dünkü idmanında şok üstüne şok yaşandı. Çift kale maçta önce Yattara ile Serkan sonra Giray ile Selçuk çarpışarak, kenara geldi. Sol ayak bileklerine darbe alan Yattara ve Serkan, antrenmanı omuzlarda terk ederken, durumları bugün çekilecek MR sonucu kesinleşecek. Giray ve Selçuk'un durumu ise iyi... Ağrıları bulunan Egemen de izin alarak, salonda çalışırken, Ceyhun da ayağındaki sertleşme nedeni ile takımdan ayrı koşu yaparken ağrısı olunca idmanı yarıda bırakan bir diğer isim oldu.

İDMANDA İZDİHAM
Bordo-mavili takımın antrenmanını ziyaret eden 100.Yıl İlköğretim Okulu öğrencileri, İstanbul BŞB maçı öncesi futbolculara başarı diledi. Yattara'ya yoğun ilgi gösteren minikler imza almak için izdiham yarattı. Öte yandan Trabzonspor'un devre arası kampında 5 Ocak'ta W.Bremen, 7 Ocak'ta ise Schalke ile hazırlık maçı yapacağı açıklandı.


BUGÜN NELER OLDU