Talimat ne diyor?

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 10.12.2010 ABONE OL
Türkiye Futbol Federasyonu, 'Süper Lig Müsabakaları Statüsü'nde, kulüplerin en az bir gün önceden karşılaşmanın oynanacağı şehre gitmesi gerektiği açıkça belirtilmiş. ORGANİZASYON ve SORUMLULUK başlıklı 6. madde şöyle diyor: "Kulüpler, müsabaka yapacakları mahale en az yirmi dört saat önce gitmek ve bu Statü'nün ekinde yer alan zaman çizelgesine uygun hareket etmek zorundadırlar."

BUGÜN NELER OLDU