Yattara'nın kalması 2 unsura bağlı

Herkes soruyor ben de size soruyorum. Ceyhun ve Selçuk İnan takımda kalacak mı? Selçuk'u Antalya kampında bitiririz diye düşünüyorum. 'Ailemle de konuşacağım' dedi. Fenerbahçe ya da başka bir takımla ilgili bir durum yok ortada. Menajeri Fenerbahçeli ama öyle bir şey yok. Ama Selçuk Trabzon'da Selçuk oldu. O da bunu kabul ediyor. Ceyhun'un ise opsiyonu var. Yani bir yıl daha bizimle. İki futbolcu da imzayı atacak. Bu konuda bir sorun yok.
Brezilyalı Jaja için fikriniz? Jaja çok yetenekli. Çok güçlü. Tatil zamanları çok gezen bir futbolcu. Sözleşme yaparken, '15 milyon euro getirirsem giderim diye bir madde yazdırdı' biz de olur dedik. 15 milyon euro iyi para. Getirsin hemen gider. Vermezsem döverler adamı.
Yattara ile sözleşme yenilecek mi? Gineli sizce niye eski performansından uzak? Eski Yattara'yı bulamazsın çünkü onun yerinde oynayacak birkaç adam var. Çok çalışması lazım. Bazen 1-2 hareket yapıyor, geldi diyorsun. Devre arasında konuşacağımız konulardan biri bu. Takımda en çok kazanan oyuncu. Yattara için iki durum var: Biri para, ikincisi Şenol Güneş'in kararıdır.

BUGÜN NELER OLDU