Beşiktaş taraftarı isyan etti

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 11.12.2010 13:27 ABONE OL
Dün akşam oynanan Eskişehirspor - Beşiktaş maçında 37. dakikada 2. sarı karttan kırmızı gören Guti için Lig Tv yorumcusu Melih Gümüşbıçak ilginç bir iddiada bulundu. Gümüşbıçak'a göre; Guti ligin son haftasında oynamamak için devre arası tatiline erken çıkma sebebi ile bilinçli olarak kart gördü.

Gümüşbıçak'ın bu sözlerine büyük tepki gösteren Beşiktaş taraftarı, sanal ortamda Gümüşbıçak'ı topa tuttu.

"www.haber1903.com "sitesi olayı, "İspatlamanayan şerefsizdir" başlığı ile duyurarak Gümüşbıçak'ın Guti'yi zan altında bıraktığını belirtti.

Haber1903'teki haberde;
"Karşılaşmanın 38.dakikasında ikinci sarı karttan kırmızı kart gören Guti Hernandez'i yayıncı kuruluş spikeri Melih Gümüşbıçak, büyük zan altında bıraktı.
Guti'yi ligin son haftasında oynamamak için devre arası tatiline erken çıkma sebebi ile bilinçli olarak kart gördüğünü söyledi.

Haber1903 ekibi olarak bizlerde Lig Tv spikeri Melih Gümüşbıçak'ı ispata davet ediyoruz! Atılan bu iftira bir futbolcunun iş ahlakına ve şerefine atılmış bir iftiradır.
Yapılan bu iddia Guti'nin haysiyeti ve şerefine leke sürmüştür. Eğer Gümüşbıçak bunu ispatlayamazsa kendisinin haysiyeti ve şerefinden şüphe duyacağız!" denildi.

Bu karşılaşmayı Beşiktaş 2-0 kaybetti.

BUGÜN NELER OLDU