Yıldız yağmuru!

Beşiktaş Eskişehir'de 2-0'lık yenilgiyle yara alırken, Serdal Adalı transfer müjdelerini verdi: "Fernandes tamam. Almeida'da tek sorun kulübü. Simao her an bitebilir!"

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 11.12.2010 ABONE OL
Yazın Quaresma ve Guti transferleriyle manşetlerini süsleyen Beşiktaş, Ocak ayında da adından çok söz ettirecek. Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, dün Almanya'dan özel uçakla geldiği Eskişehir'de SABAH'a son gelişmeleri değerlendirdi. İşte ara transferde Kartal olacak üç Portekizli yıldız: Manuel Fernandes, Hugo Almeida, Simao Sabrosa. Serdal Adalı, "3 yabancı futbolcuyu kadromuza katacağız. UEFA Avrupa Ligi'ni kazanmak ve Süper Lig'de şampiyon olmak istiyoruz. Bu yüzden bu transferleri 6 ay erkene çektik" dedi.

ALMEİDA 'TAMAM' DEDİ
Fernandes ve Almeida'ya değinen Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı, "Fernandes ve kulübü Valencia ile anlaştık. 6 aylık kiralama bedeli karşılığında 800 bin Euro ödeyeceğiz. Fernandes, Quaresma'nın arkadaşı. Beşiktaş'ta onun gibi patlama yapacak. 8.5 milyon Euro'luk satın alma opsiyonu var. Bunu 5'e indirmeye çalışıyoruz. Hugo Almeida da tamam. Ancak Werder Bremen 3 milyon Euro'da ısrarcı. 1 milyon Euro'ya 'Evet' derlerse, bu transfer de bitecek. Almeida'nın alternatifi ise Grafite" ifadesini kullandı. Atletico Madrid'in yıldızı Simao ile ilgilendiklerini kabul eden Adalı, "Maliyeti ucuz. Simao Beşiktaş'a gelmeyi çok istiyor. Haftaya son görüşmeyi yapayacağız. Her an bitebilir" dedi ve Ronaldinho'nun gündemlerinde olmadığını söyledi.

BUGÜN NELER OLDU