Bitmeyen kabus!

Beşiktaş'ta şok üstüne şok yaşanıyor... Sağ ayak tarak kemiği kırılan Filip Holosko 3 ay; sol diz iç yan bağlarında yırtık meydana gelen Necip Uysal da 1 ay yok. Siyah-beyazlılarda sakat sayısı 12'ye yükseldi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 12.12.2010 ABONE OL
Beşiktaş'ta sakatlıkların ardı arkası kesilmiyor... 10 sakat nedeniyle adeta revire dönen siyah-beyazlılar, Eskişehir deplasmanında hem 3 puandan hem de iki futbolcusundan oldu. Sağ ayak tarak kemiği kırılan Holosko ile sol diz iç yan bağlarında ikinci derecede yırtık meydana gelen Necip sakatlar kervanına katıldı. Kulüp Doktoru Devrim Urgun, Holosko'nun uzun süre oynayamayacağını belirterek, "Rakip futbolcuyla girdiği bir mücadelede ayağına basılmış. Sağ ayak serçe parmağı kırılmış" dedi. Dün ameliyat edilen futbolcunun 3 aydan önce sahalara dönmesinin zor olduğu bildirildi. Maçtan sonra yapılan kontrollerin ardından sakatlığı belirlenen Necip Uysal da 4 hafta sahalardan uzak kalacak. Genç oyuncunun devreyi kapattığı ve ikinci yarının ilk maçında formasına kavuşabileceği ifade edildi.

HOLOSKO BUZLUĞA GİRİYOR!
Bu haber sonrası hemen harekete geçen yönetim, Holosko'nun sözleşmesini dondurma kararı aldı. Yabancı kontenjanı boşaltmaya çalışan yönetimin konuyu Slovak futbolcu ile görüştüğü; Holosko'nun 1.8 milyon Euro'luk garanti parasının ödenmesi halinde teklifi kabul edeceği bildirildi. Bu arada eksikler nedeniyle çalışmalarını yarım takım sürdüren Beşiktaş'ta Bobo, Ekrem, Rüştü, Nihat, Onur, Tabata, Nobre, Quaresma, Sivok ve Ferrari sakatlıkları olan diğer oyuncular. Holosko ve Necip'in de eklenmesiyle sakat sayısı 12'ye çıktı. Hafif sakatlıkları olan İ.Toraman'la Ersan da idmanda yer almadı.

BUGÜN NELER OLDU