"Önce adam olsun"

Pazar 12.12.2010 22:13
Güncelleme: Pazar 12.12.2010 22:14
ABONE OL
Emre Belözoğlu maç sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ankaragücü Genel Sekreteri öncelikle adam olsun. Kim olursa olsun önce adam olsunlar. Genel Sekreter midir nedir, önce adam olmayı öğrensin. Biz kaybettik üzüngünüz. Adı Levent kendisinin. Ben Emre Belözoğlu olarak buradan sesleniyorum, önce adam olsun. Kazanırız da kaybederiz de ama önce adam olsunlar. Kazanıp böyle adam olmayanlarla konuşmaktansa kaybetmeyi tercih ederim."

Emre'nin önce "Genel sekretermiş" diye tanımladığı ardından da ismini röportaj sırasında öğrenip "Adı Levent'miş" dediği kişi, Ankaragücü Genel Sekreteri Levent Çamur.

İŞTE EMRE'Yİ ÇILDIRTAN OLAY!


Emre'yi böylesine sinirlendiren olayın ise şu olduğu öne sürüldü: Maçtan sonra Ümit Özat Emre'den formasını ister. Emre de soyunma odasına yollayacağını söyler ve yollar. Formayı Fenerbahçe Kulübü İletişim Sorumlusu Orkun Yazgan Ankaragücü soyunma odasına götürür. Ümit Özat formayı alın ve Orkun Yazgan'a teşekkür eder. Hatta Ankaragücü Başkanı Ahmet Gökçek de Yazgan'a teşekkür eder. Ancak bu sırada Ankaragücü Yöneticisi Levent Çamur gelir ve "Bunun burada ne işi var" diyerek Orkun Yazgan'ı soyunma odasından kovar.