Şardan: Yönetim istifa diye bağırmak istiyorum!

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 12.12.2010 ABONE OL
Galatasaray Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu'nun (GSTİK) düzenlediği Galatasaray'da İletişim konulu forumda çarpıcı açıklamalar yaptı. Galatasaray Üniversitesi'ndeki forumda konuşan Şardan, bazı maçları tribünde izlediğini dile getirerek, "Bazen benim de dilimin ucuna 'yönetim istifa' diye bağırmak geliyor. Ama sonra aklıma yönetici olduğum geliyor'' ifadesini kullanması dikkati çekti. Aynı ifadeyi Karpaty Lviv hüsranından sonra ikinci başkan Mehmet Helvacı da kullanmıştı.

GALATASARAY SAHİPSİZDİR
G.Saray'da iletişimin mükemmel ir şekilde yönetilemeyeceğini savunan Şardan şöyle konuştu: "Birincisi, Galatasaray'ın sahipsizliğidir. Bir şirket değildir, hissedarı yoktur. Dernektir. İkincisi ise Galatasaray milyonlarca insanın tükettiği bir kurumdur"

KARA GÜN DOSTU GALATASARAY
Ligde kötü günler geçiren Gençlerbirliği, Ali Sami Yen'den çıkardığı 3 puanla bir nebze de olsa rahatladı. Ligde 5 maçtır kazanamayan Ankara temsilcisi bu serisine Galatasaray karşısında son verdi. Kırmızı-siyahlılar bu sezon ilk kez deplasmanda kazandı.

BUGÜN NELER OLDU