"Adam olsun"

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 13.12.2010 09:04 ABONE OL
Özat'a formasını gönderen Emre, A.Gücü genel sekretinin buna tepki gösterdiğini öğrenince öfke kustu: Adam olmayı öğrensin!

F.Bahçeli Emre maç sonrası "A.Gücü Genel Sekreteri Levent Çamur önce adam olsun, haddini bilsin" diye söze başlayınca herkes şaşırdı.

Olay sonra anlaşıldı. Emre, Ankaragücü'nün hocası Ümit Özat'a F.Bahçe Medya Sorumlusu Orkun Yazgan ile bir forma göndermişti. Yazgan'ı A.Gücü soyunma odasında gören genel sekreter Levent Çamur, "Bunlar burada ne arıyor" diye çıkışınca olan oldu. Bu sırada oradan geçen Volkan Demirel de burnunu çekerek kendisine bakan Çamur'a, "Bana hareket mi yapıyorsun" derken, "Sen işine bak" cevabını aldı.

Başkanına selam söyle!
Bu cevaba sinirlenen Volkan'ın "Maymunluk yapma" dediği Çamur da "Başkanına da selam söyle" diye karşılık verince kavgayı arayı girenler önledi. Emre ise Lig TV'deki canlı yayında, Çamur'un bu tavırlarına tepki gösterip, "A.Gücü Genel sekreterini Türkiye görsün. Önce adam olsun. Futbol da kazanmak kadar kaybetmek de var. Biz kaybettik ve bunun için çok üzgünüz. Leventmiş kendisi. Önce adam olmayı öğrensin. Adam olmayan heriflerle muhattap olacağımıza, kaybetmeyi yeğlerim" ifadesini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU