Kartal'ın 2011 planı hazır

Yeni transferleri bekleyen Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, ikinci yarıda sahaya süreceği kadroyu şekillendiriyor

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 13.12.2010 ABONE OL
Sakatlıklar nedeniyle neredeyse yarım takım kalan Beşiktaş'ta herkes yeni alınacak transferleri beklemeye başladı. Devre arası için çalışmalarını yoğunlaştıran yönetim, bugün İstanbul'a getireceği Manuel Fernandes'in yanı sıra Almeida ve Simao ile büyük ölçüde anlaşma sağlarken, Schuster de 2011 planlarını yapmaya başladı. Kadrosunu güçlendirip ikinci yarıya fırtına gibi girmenin hesaplarını yapan Alman çalıştırıcı, bu üç ismin de takıma katılması halinde hücum hattını yabancılardan kurmayı düşünüyor. İkinci yarıya hazır hale gelmesi beklenen Ekrem'in dönüşüyle savunmayı da yerli isimlerden oluşturmayı düşünen Schuster, elinde olacak geniş kadroyla yine bol rotasyon yapmayı planlıyor.

Sonunda iyi haber
Sakatlıklar başına bela olan Beşiktaş'a sonunda 4 futbolcusundan iyi haber geldi. Çarşamba günü oynanacak Rapid Wien maçının hazırlıklarını sürdüren siyahbeyazlılarda, sakatlıkları geçen Nobre, Quaresma, Ferrari, Sivok ve Ersan takımla antrenman yaptı. Nihat ise takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğinde çalıştı. İdmanın ilk bölümünde istasyon ve şut çalışmaları yapan Kartal, yarı sahada yaptığı kontrollü pas çalışmalarının ardından çift kalede taktik maçı oynadı.

BUGÜN NELER OLDU