Faul bile yapamıyorsunuz

Kocaman, Ankaragücü maçında sadece 5 faul yapan futbolcularına "Bir dakikadan sonra mücadele tamamen bitiyor. Faul bile yapamaz hale geliyorsunuz" diye çıkıştı

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 14.12.2010 ABONE OL
Bu sezon ikinci yarılarda fiziki düşüş gösteren Fenerbahçe'de, teknik direktör Aykut Kocaman futbolculara sert çıktı. Kocaman dün yaptığı toplantıda, takımın maça her zaman mücadele isteğiyle başladığını belirterek "Her maçın ilk yarısında mükemmele yakın bir futbol ortaya koyuyoruz. Planladığımız her şey sahada ortaya konuyor. Ancak bir dakika geliyor ve takım tamamen düşüyor. Bu dakikadan sonra öyle bir hale geliyoruz ki, faul bile yapamıyorsunuz" sözlerini sarf etti. Kocaman, bu sorunu devre arasındaki çalışmalarla çözmek zorunda olduklarını da kaydetti.

200'DEN AZ FAUL YAPAN TEK TAKIM
A.Gücü'nün 15 faulüne, 5 faulle cevap veren Fenerbahçe, Süper Lig'de en az faul yapan takım konumunda. Sarı-lacivertliler 16 maçta 194 faul yaparak 200'ün altında faul yapan da tek takım. Kanarya, en çok faul yapılan takımlar sıralamasında ise Trabzon, İstanbul BŞB ve Beşiktaş'ın ardından 4. sırada.

BUGÜN NELER OLDU