Gaziantepspor yeniden Popov dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 15.12.2010 13:21 ABONE OL
Gaziantepspor, sezon başında Bulgaristan şampiyonu Litex Lovech takımından transfer ettiği 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Ivelin Popov ile 4,5 yıllık sözleşme yaptı.

Kulüp başkanı İbrahim Kızıl, sezon başında Popov'un futbol oynadığı Litex Lovech kulübü ile yaptıkları anlaşmada satın alma opsiyon haklarını aldıklarını, şimdi de bu opsiyon haklarını kullanarak adı geçen futbolcu ve kulübü ile tüm şartlarda anlaştıklarını ve ödemeyi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Gaziantepspor'da başarılı bir sezon geçiren Popov, Ağustos ayında İngiltere Premier Lig ekibi Blackburn Rovers ile anlaşmış, ancak çalışma izni için yaptığı başvuru İngiliz hükümeti tarafından reddedilmişti. Popov, daha sonra Gaziantepspor'la kiralık olarak anlaşma yapmıştı.

''TRANSFER DEĞERLENDİRMESİ GALATASARAY MAÇINDAN SONRA''
Kulüp başkanı İbrahim Kızıl, Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray ile karşılaştıktan sonra teknik direktör Tolunay Kafkas ile genel bir değerlendirme yapmak için bir araya geleceğini, yapılacak transferleri görüşeceklerini belirterek, ''Eksik mevkiler, ikinci yarı için yapılması gerekenler neyse hepsi yapılacak. Başarı için ne gerekiyorsa, onu yapmaktan kaçınmayacağız'' dedi.
BUGÜN NELER OLDU