Kısa kısa...

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 17.12.2010 ABONE OL
Vefaspor 102 yaşında
VEFASPOR'UN 102'nci Kuruluş Yıldönümü önceki gün Günay Restaurant'ta kutlandı. Muhteşem gece, spor, siyaset ve sanat camiasını bir araya getirdi. Hakan Altun, Metin Şentürk ve Bülent Sertaş, destek amaçlı sahne alırken, CHP İl Başkanı Berhan Şimşek ve AKP Fatih İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Morgül de geceye katıldı.

Konya Tekke'nin peşinde
KONYASPOR Başkanı Bahattin Karapınar, Fatih Tekke konusunda Beşiktaş ile görüştüklerini söyledi. Oyuncunun kendisiyle yaptıkları görüşmede de bir Anadolu kulübünde oynamak isterse Konya'ya gelebileceği yanıtını aldıklarını belirten Karapınar, "Fatih Tekke'yi takımımızda görmeyi çok isteriz. Konyaspor'a çok şey katar" yorumunda bulundu.

Biyolojik pasaport yolda
ULUSLARARASI Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF), dopingle mücadelede ''Biyolojik Pasaport Programı''nı kullanacak. IAAF'dan yapılan açıklamaya göre, yarışmalarda artık Biyolojik Pasaport Programı uygulanacak. Açıklamada, ''benzeri görülmemiş'' programın, ilk kez Güney Kore'de düzenlenecek 2011 Dünya Atletizm Şampiyonası'nda uygulanacağı ifade edildi.

Denizli Seyfi'yi unutmadı
DENİZLİSPOR Başkanı Mehmet Ersoy, camianın Doğan Seyfi Atlı'yı kaybetmenin acısını üzerinden 9 yıl geçmesine rağmen hala içinde yaşadığını ve O'nu özlemle andıklarını söyledi. Ersoy Atlı için "O Atatürk'ün tarif ettiği gibi bir sporcuydu. Vefat ettiği sene oynadığı 21 lig maçında sarı kart bile görmemişti. Hizmetleri unutulmadı, unutulmayacak" ifadesini kullandı.

PFDK yine ceza yağdırdı
PROFESYONEL Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) dün yaptığı toplantıda rakip takım oyuncusuna ve ihraç sonrası müsabaka hakemine yönelik hareketi nedeniyle Manisasporlu futbolcu Murat Erdoğan'a 4 resmi müsabakadan men cezası verdi. Kurul ayrıca, taraftarlarının neden olduğu olaylar için Galatasaray'a 85, Bucaspor'a 65, Trabzonspor ve Ankaragücü'ne ise 20'şer bin TL para cezası verdi.

BUGÜN NELER OLDU