Arena'da açılış krizi!

Türk Telekom Arena'nın 15 Ocak 2011'de yapılacak açılışı için yoğun talep var. Sarı-kırmızılı yönetim, bilet ve davetiye isteklerini karşılayamıyor

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 18.12.2010 ABONE OL
Galatasaray'ın yeni stadı Türk Telekom Arena, açılmadan kriz yarattı. 52 bin kişilik stadın 15 Ocak'ta yapılacak olan açılışı için biletlere yoğun talep var. Sarı-kırmızılı kulüp, bilet ve davetiye isteklerini karşılayamaz oldu. 18 bin kombine biletlinin geleceği açılışa, 20 bin biletli, 14 bin ise davetiyeli seyirci katılacak. Kulübün davet ettiği isimler arasında, hayatta olan tüm eski Galatasaray başkanları, divan üyeleri, emeği geçmiş sporcular, faal sporcular ve sarı-kırmızılı kulüple ilgili tüm birimler yer alıyor. Galatasaray'da muhalefetin, "Stadın açılışına kimse gelmez"sözleri karşısında şimdiden bilet krizinin yaşanması kulisleri karıştırırken, 52 bin seyircinin dışında en az 20 bin kişinin daha kulüpten parayla açılış için bilet istedikleri fakat kulüp yetkililerinin böyle bir olayın mümkün olmadığını belirttikleri öğrenildi.

DÜRÜST, EKİBİNİ KURUYOR
Öte yandan Ali Dürüst, eski başkan Faruk Süren ve Adnan Öztürk ile birlikte olağanüstü kongre için ekip kurma çalışmalarına başladı.

BUGÜN NELER OLDU