Geliyor mu?

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 18.12.2010 15:41 ABONE OL
Futbolda ara transfer döneminin gözde isimlerinden Portekizli oyuncu Hugo Almeida, ''Hiçbir zaman Türkiye'ye gitmek istemediğimi söylemedim. Beşiktaş, kaliteli oyunculardan kurulu, geleceğe dair olumlu işaretler veren iyi bir takım'' ifadelerini kullandı.

Portekiz basınında yer alan haberlere göre Almeida, gelecekte hangi takımda oynayacağına birkaç hafta içinde karar vereceğini belirtti. Werder Bremen'de kalıp kalmayacağının henüz kesinlik kazanmadığını anlatan Portekizli oyuncu, şu an için herşeyin mümkün olduğunu kaydetti.

Gelecek hafta menajeri ile görüşeceğini ifade eden Almeida, kendisi için en doğru kararı vermeye çalışacaklarını bildirdi.

Öte yandan yine Portekiz basınında yer alan haberlerde, futbolcunun kısa bir süre önce Lazio ile anlaşmaya yakın olduğu, ancak alacağı ücret konusunda anlaşmaya varılamaması neticesinde transferin gerçekleşmediği ileri sürüldü.

Haberlerde, Werder Bremen ile sözleşmesi bu sezon sona erecek futbolcunun, kulübüyle anlaşmasını yenileme ihtimalinin de bulunduğu, oyuncunun, Bundesliga'daki performansı neticesinde Beşiktaş ile Lazio'nun yanı sıra Juventus, hatta Real Madrid'e transferinin de gündeme geldiği hatırlatıldı.
BUGÜN NELER OLDU