Kocaman öfke

Trabzonsporlu yöneticiler Aykut Kocaman'ın "Trabzon lehine çalınan son 3 penaltı incelenmeli" sözlerine ateş püskürdü: "Başarısızlığına kılıf aramasın"

Cumartesi 18.12.2010
ABONE OL
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Trabzonspor'u hedef alan sözleri büyük tepki topladı. Bordo-mavili yöneticiler, Kocaman'ın Trabzon'a kolay penaltı çalındığı iddialarına, "Teknik adamlar takım çalıştırır. Aykut Kocaman takımı ve kendi başarısızlığına kılıf aramasın, işine baksın. Herkes Aykut Kocaman'ı efendiliği ile bilir. Biz de öyle biliyoruz ve ismini öyle anmak istiyoruz. Takımımız hakkındaki açıklamalarını çok çirkin bulduk" diye konuştular.

GÜNEŞ: TUZAĞA DÜŞMEYECEĞİZ
Teknik direktör Şenol Güneş de basın toplantısında Aykut Kocaman'ın açıklamaları hakkında, "Türkiye'de Aykut Kocaman gibi düşünen çok sayıda insan var. Bu tür görüşler bizi ilgilendirmiyor" diye konuştu. Her maça 3 puan almak için çıktıklarını belirten tecrübeli teknik adam, "Trabzonspor şampiyonluk yoluna girdi. Bu gibi sözlere ve gündemi değiştirme çabalarına kulak asmayacağız. Trabzonspor asla bu tuzakların içine düşmeyecektir" ifadesini kullandı. Şenol Güneş hafta başında bu konuyla ilgili olarak bir basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.