Bizi konuşun!

Seçimde tek aday olan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "İlk yarıyı 42 puanla lider bitirdik. Gündem bizim nasıl ileriye gittiğimiz olmalı" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 19.12.2010 ABONE OL
Trabzonspor'da bugün yapılacak seçimlere tek aday olarak girecek olan Başkan Sadri Şener, bordo-mavili kulübün 61. genel kurulunda, yönetim kurulu raporlarının oy birliğiyle ibra edilmesinin ardından söz aldı. "Sportif başarı bizim için çok önemli. Geçen sezon iki kupa aldık. İnşallah mayıs ayında bir kupa daha alırız. Fakat başarı arttıkça rakiplerimizin de şiddeti artmaya başladı. Onun için birlikteliğimizi, kenetlenmemizi çok artırmalıyız'' diye söze başlayan Şener, denetleme kurulu raporunda 105 milyon 500 bin lira olarak görünün kulübün borçları hakkında da bilgi verdi. "Mayıs'a kadar yapacağımız ödemeler borç hanesindedir. Şampiyon olursak, ekstra prim alınacak. Şampiyonlar Ligi'ne katılırsak daha fazla gelirimiz olacak. Trabzonspor'un borcu döndürülebilir bir borçtur" diyen başkan Şener, ligin ilk yarısını ise şöyle değerlendirdi:

DÜĞMEYE BASTILAR!
"İlk yarıyı 42 puanla lider bitirdik. Dün (önceki) akşam maçtan sonra Lig TV programında benim tahmin ettiğim şeyler başladı. Fenerbahçe'nin bu sene niye geri kaldığı anlatılıyor. Halbuki gündem bizim nasıl ileri gittiğimiz olmalı. Yayıncı kuruluşa kendi gücümle, telefonla uyarı yaptık. Bu bir yarıştır." Şener borsada Galatasaray'ın izlediği bir modeli uygulayacaklarını da ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU