Ateşe devam!

Yeniden başkanlığa seçilen Sadri Şener, medyada Trabzonspor'a fazla yer verilmemesine isyan etti: "Türk Telekom Arena artık açılsa da kurtulsak"

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 20.12.2010 ABONE OL
Trabzonspor'da dün tek aday olarak girdiği 61. Genel Kurul'da yeniden başkanlığa seçilen Sadri Şener, bordo-mavili üyelerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bakşan Şener, "Tüm camia olarak kenetlenmemiz gerek. 26 yıldır şampiyonluğa ulaşamıyoruz, yakaladığımız bu fırsatı değerlendirmeliyiz. Umarım birlikteliğimiz bundan sonra da devam eder ve mutlu sona ulaşırız" dedi.

İNŞALLAH 3 YIL ŞAMPİYON OLURUZ
Bordo-mavililere medyada fazla yer verilmemesinden şikayetçi olan Başkan, eleştirilerine dün de devam etti. Şener, "Mesela bugün (dün) basında G.Saray'ın Türk Telekom Arena Stadı'na ilişkin tam sayfa haber var. Açılsa da bir kurtulsak şu işten" diyerek göndermede bulundu. Başkan ilk yönetim toplantısında da, "Tek liste olmasına karşın yüksek bir oy ile tekrar bizi seçen üyelere teşekkür ediyorum. İnşallah kimsenin yüzünü kızartmayız. İnşallah 3 yıl boyunca camiaya şampiyonluklar gösteririz" diye konuştu.

İŞTE TRABZON'UN YENİ YÖNETİMİ
Dün seçilen yönetim ilk toplantısının ardından basına toplu halde poz verdi. Toplantıda yönetimin görev dağılımı yapılırken başkan Sardi Şener asbaşkanlık görevini Nevzat Şakar, genel sekreterlik görevini Hasan Yener, başkan yardımcılığını Necmettin Aytekin, genel saymanlık görevini ise Temel Kazancıoğlu'nun yapacağını açıkladı.

BUGÜN NELER OLDU