Bu kadarına pes!

Cezalı olması sebebiyle Gaziantep maçı için Antalya'ya 11 sakat oyuncusundan yoksun gelen Beşiktaş'ta 11'e yazılan Ferrari de ısınırken sakatlanıp maça çıkamadı

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 20.12.2010 ABONE OL
Beşiktaş bu sezon hiç bir rakibinden çekmedi sakatlık belasından çektiğini... Son olarak Alman teknik direktör Bernd Schuster tarafından Gaziantep maçı için ilk 11'e alınan Matteo Ferrari maç öncesi sakatlandı. İtalyan oyuncu maç öncesi sahada ısınma hareketleri yaparken adelesinde oluşan bir çekme hissetti. Takım doktorlarıyla görüşen Ferrari'nin dizine buz torbası bağlandı ve 11'den çıkartılması gerektiği Schuster'e iletildi. Alman hoca da yerine Ersan Gülüm'ü ilk 11'e aldı. İki aydır sakat olmayan Ferrari güçlü olmak için kondisyon yüklemesi tedavisi oluyordu.

SAĞLAM FUTBOLCU KALMADI
Antalya'ya 10 eksikle gelen Beşiktaş'ta sakat futbolcular ve durumları şöyle: Ekrem Dağ: İyileşiyor.. Bobo: Kalçasından sakat. Nihat: Kasığından sakat. Necip: Diz bağlarında esneme var. Holosko: Ayak tarak kemiği kırıldı, ameliyat oldu. Rüştü: Dizinden sakat. Zapotocny: Ayak bileğinden sakat. Ernst: Önceki gün sakatlandı. Onur Bayramoğlu: Uzun süredir sakat. Ayrıca takımda Guti de cezalı.

BUGÜN NELER OLDU