Dışarı çıkamıyorlar

Mevlana'yı ziyaretinde taraftarlarla bir araya gelen Polat, "En çok futbolcular üzülüyorlar. Dışarı bile çıkamıyorlar" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 20.12.2010 ABONE OL
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, 1-0 kazanılan Konyaspor maçı öncesi Mevlana'yı ziyaret etti. Yöneticiler Işın Çelebi, Murat Yalçındağ, İbrahim Çağlar ve Selim Sayılgan da Polat'a eşlik etti. Başkan Adnan Polat, maç için Afyon'dan Konya'ya gelen bir grup Galatasaraylı ile sohbet etti. Taraftarların "Başkanım 5 saatlik yoldan geldik. Size ve Galatasaray'a tam destek veriyoruz" açıklamasıyla morallenen Polat, "Bu aralar buna çok ihtiyacımız var. Teşekkür ediyorum çocuklar" dedi. Üst üste alınan başarısız sonuçlara en çok futbolcuların üzüldüğünü belirten Galatasaray Başkanı, "Bizim bu oyuncuları kazanmamız gerekiyor. Onlar da bu durumdan memnun değiller ve çok üzülüyorlar. Hatta çoğu dışarı çıkamıyor, rahat bile uyuyamıyor" dedi.

MEVLANA ZİYARETİNDE BÜYÜK SÜRPRİZ
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Mevlana ziyaretinde büyük bir sürpriz ile karşılaştı. İstanbul Işık Lisesi'nde birlikte okuduğu Mevlana'nın torunu Esin Çelebi ile karşılaşan Polat, şaşkınlığını gizleyemedi ve "Esin Abla okulda sürekli destek olurdu" dedi. Esin Çelebi de "Önce Konyalı'yım sonra Galatasaraylı" ifadesini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU