Kocaman sözler ince mesajlar

Sivas maçı sonrası açıklamalarıyla kafalardaki sorulara açıklık getiren Kocaman, oyunculara, yönetime ve camiaya da ince mesajlar gönderdi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 20.12.2010 ABONE OL
Sivasspor galibiyeti sonrası 2. yarı için açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, camianın kafasındaki birçok soruya da açıklık getirdi. İşte Kocaman'ın sözleri ve mesajları:
Yönetimimiz, son birkaç yılda teknik direktörlerle sezon sonuna kadar devam ederek doğru bir yol izliyor. Hiçbir yakınıma istifa edeceğime dair bir imada bulunmadım.
MESAJ:
Yönetimin desteğini aldı. Kendisi de görevi bırakmayı düşünmüyor.
Selçuk&Cristian toparlandı. Santos'u böyle görmek sevindirici. Takımımız çok güçlü. Transfer konusunda kesin karar vermedim. Ama yapmayabiliriz.
MESAJ:
Oyunculara güvendiğini gösteriyor. Ekonomik gerekçelerle harcamadan mümkün olduğunca uzak duruyor. Buca maçı sonrası karar verecek.
Colin Kazım ikinci yarıda bizimle olmayacak. Ondan verim alamayacağımızı düşünüyorum. Bilica konusunda şu anda konuşmak doğru değil.
MESAJ:
Kazım'a şans verdiğini, ancak onun beklenen performansı gösteremediğini söylüyor. Bilica'ya henüz takım bulunamadığı için sessiz kalıyor.
Sözleşmesi biten oyuncular, başta Alex olmak üzere önemli isimler. Ancak şampiyonluk çok önemli. Her şey şampiyonlukla doğru orantılı gerçekleşecek.
MESAJ:
Şampiyon olunamaması durumunda, takımda büyük bir revizyona gidileceğini ifade ediyor. Bu açıklamayla, Alex'in sözleşmesini sezon sonuna attı.
Güiza'nın sağlığına kavuşmasını bekliyorum. Bir tasarrufta bulunmam için, onu sağlıklı görmem gerekiyor.
MESAJ:
Yüksek kontratı nedeniyle elden çıkarılamayan İspanyol oyuncuda zararı en aza indirmek için, birkaç maç görev verip piyasa oluşturmaya çalışacak.
Savunmada iyi olmamız gerekiyor. Şampiyonluk yolu az yemekten geçer.
MESAJ:
Hazırlık çalışmalarında takım savunması üzerine çalışmalara ağırlık vereceğini gösteriyor. Transferlerde de bu durumun en önemli kriter olacağı aşikar.
.

BUGÜN NELER OLDU