'Kusura bakma Semih, hatalıyım'

Aykut Kocaman dün katıldığı bir televizyon programında ilk yarıyı değerlendirirken hem kendisine hem de takımına eleştiriler getirdi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 20.12.2010 ABONE OL
Fenerbehçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman dün akşam takımının ilk yarı performanısını bir kanalda değerlendirirken ilginiç itiraflarda bulundu. İşte Kocaman'ın itiraflarından başlıklar:
Karabük ya da İstanbul BŞB maçıydı, tam hatırlamıyorum. Semih'i çok geç oyuna aldım. Sonra kendisine 'kusura bakma' dedim.
Galatasaray maçına çok ofansif bir kadroyla çıktım. Kayseri maçında olduğu gibi... İkisinda da yanlış kararlar verdim. Beşiktaş maçını ise 5-0 kazanmalıydık ve bu olabilirdi de...
Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin biz de yer bulamadığı zamanlar oluyor ama bunu Brezilya Milli Takımı'nın sol beki düşünmeli...
Şu an hedeflerin 4-6 puan gerisindeyiz. İkinci devrelerde oyundan düşebilirsiniz ama deplasmanlarda farklı birşey oluyor. Anlayamıyorum.
Son maça bakarak konuşursak transferin çok net olmadığnıı söyleyebilirim. Ama büyük takımlarda 'transfer olmayacak' denmez.
Alex bir futbol ustası. O takım lideri. Sivas maçında olduğu gibi mücadele ederken bu halinden şikayet etmem aptallık olur.

BUGÜN NELER OLDU