Rekor katılım oldu!

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 20.12.2010 ABONE OL
Trabzonspor Genel Kurulu'na tek aday olmasına rağmen geniş bir katılım oldu. Bordo-mavili kulübün tarihinde tek adaylı seçimlerde hiç böyle geniş katılım olmamıştı. 6 bin 340 üyenin oy kullanma hakkına sahip olduğu ve tek liste ile girilen seçimlerde üyeler saat 10:00'dan itibaren oy vermeye başladı. İLK

İLK TOPLANTI YAPILDI
Oy verme işlemi 17:00'de bitti ve sayıma geçildi. Yapılan sayım sonucunda oy kullanan bin 658 delegenin de oyunu alan Sadri Şener, bir kez daha bordo mavili kulübün başkanı oldu. Başkan Sadri Şener ve ekibi daha sonra kulübe geçti ve ilk toplantısını yaptı. Toplantıda yönetim kurulu görev bölümü de yapıldı.

ASİLLER
Sadri Şener (İş adamı) Nevzat Şakar (Kuyumcu), Necmettin Aytekin (Müteahhit), Hasan Yener (Uzman doktor), Coşkun Çebi (İşadamı), Mehmet Tunç (Müteahhit), Recep Denizer (İş adamı), Emin Kahraman (Kuyumcu), Temel Tarık Kazancıoğlu (İş adamı), Temel Soyyiğit (Sanayici), Tuncay Bekiroğlu (İş adamı), Nevzat Aydın (Bilgisiyar mühendisi), Şener Pul (Mimar), Yılmaz Büyükaydın (İş adamı), Raif Akar (İş adamı).

YEDEKLER
Atıf Ömürden Yavuz, Olcay Saral, Ali Benli, Burak Atalay, Hakan Tuncay, Ömer Kemerkaya, Kemal Emre Pirselimoğlu.

BUGÜN NELER OLDU