Teşekkürler Anıl Dilaver!

"Hedefimiz 3 puandı, aldık" diyen G.Saray Teknik Direktörü Hagi, golü atan genç Anıl'a teşekkür etti ve "Her birimizin hayatta bir şansı var, o bunu iyi kullandı" diye konuştu

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 20.12.2010 ABONE OL
Galatasaray'da 3. kez üç puan sevinci yaşayan ve deplasmanda Kasımpaşa'nın ardından Konyaspor'u da mağlup ederek ligin ilk yarısını 23 puanla tamamlayan teknik direktör Hagi, 90 dakikayı şöyle değerlendirdi: "Sahaya çıkardığımız onbir çok çalıştı. Sakatlıklar yüzünden bazı oyuncularım gerçek yerlerinde oynayamadılar, tecrübeli oyuncularımızın deneyimlerinden yararlandık. Deplasman maçlarında daha iyi oynuyoruz. Hedefimiz 3 puandı ve bu hedefimize ulaştık. Anıl, yetenekli ve ciddi bir çocuk. Her birimizin hayatta bir şansı var, o bunu iyi kullandı. Ona teşekkür ediyoruz. Çünkü bu akşam bize yardımcı oldu ve gereğini yaptı. Bence daha iyisini de yapabilir."

KARARI ARDA İLE ALDIM
"Arda ile kararı birlikte aldık. Kupa maçında ona ihtiyacımız var. Kesinlikle kafamda bazı transferler var. Bizim için gelecek çok önemli. Çarşamba kupa maçından sonra transfer hakkında konuşacağım."
BUGÜN NELER OLDU