'Ayrılmasına şaşırmıştım'

Hido'nun Magic'e dönmesini değerlendiren James, "Beni esas şaşırtan final oynadıktan sonra takımdan ayrılması olmuştu" yorumunu yaptı

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 21.12.2010 ABONE OL
NBA'de Orlando Magic'in takasları gündeme damga vururken, Miami Heat'in süper yıldızı LeBron James de, özellikle Hidayet Türkoğlu'nun dönüşü üzerinde durdu. NBA finali oynadıkları 2009'da, LeBron James'in taşıdığı Cleveland Cavaliers'ı eleyen takımın önemli bir parçası olan Hidayet'in eski takımına dönüşü için LeBron, "O sezon sonu Magic ile yeniden anlaşmaması beni şaşırtmıştı. Maçlarda sürekli eşleşme sorunu yaratan bir isim. Bazen ben onu savunurken takım Rashard Lewis üzerinden sayıya giderdi ya da ben Lewis'i savunurken onunla sayı bulurlardı. Onlar karşısında çok kısa kalıyorduk" şeklinde konuştu.

CELTİCS RÜZGARI DİNMİYOR
Boston Celtics'in Indiana Pacers'ı 99-88 yenerek üst üste 13. galibiyetini aldığı maçta Semih Erden 1 ribaundla oynadı. Gecenin diğer maçlarında şu sonuçlar alındı: N.J.Nets-Atlanta Hawks: 89-82, Toronto Raptors-L.A.Lakers: 110-120, Detroit Pistons-N.O.Hornets: 111-108, Sacramento Kings-Houston Rockets: 93-102, O.C.Thunder-Phoenix Suns: 110-113.

BUGÜN NELER OLDU