Michael Bradley geliyor

Orta sahaya oyunun iki yönünü de oynayacak bir isim arayan Galatasaray, Borussia M'Gladbach'ın formasını giyen ABD'li Michael Bradley ile prensipte el sıkıştı

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 21.12.2010 ABONE OL
G.Saray'da geçen haftayı Almanya'da geçiren Futbol Şubesi Sorumlusu yönetici Murat Yalçındağ ve Sportif Direktör Adnan Sezgin'in kapalı kapılar ardında yürüttükleri transfer harekatının detayları ortaya çıktı. Hagi'nin kadro dışı bıraktığı Misimoviç'i eski kulübü Wolfsburg'a vermek için pazarlık masasına oturan Sezgin'in asıl hedefinin ise Borussia Mönchengladbach forması giyen Michael Bradley olduğu ve ABD'li genç oyuncuyla anlaşma sağladığı öğrenildi. Alman kulübü ile Haziran 2012'ye kadar sözleşmesi bulunan Bradley'nin küme düşmeme mücadelesi veren takımından ayrılmak istediği ve G.Saray'a "Evet" dediği öğrenildi. ABD Milli Takımı'nın başarılı teknik direktörü Bob Bradley'in oğlu olan 1987 doğumlu Michael Bradley, üç sezondur Borussia Mönchengladbach forması giyiyor.

HAGI'NİN LİSTESİNDE ADI VAR
2006 yılında Hollanda'nın Heerenveen kulübüne gelen ve iki sezonda 53 maça çıkan Bradley, ikinci sezonunda attığı 15 golle adından söz ettirmişti. Sezon başında da adı Galatasaray ile anılan ABD'li oyuncunun Hagi'nin verdiği transfer listesinde de yer aldığı ve Ocak ayı başında imza atacağı iddia edildi.

BUGÜN NELER OLDU