THY'nin gülen yüzü

THY'nin yeni reklam yıldızı Danimarkalı tenisçi Caroline Wozniacki Türkiye'ye geldi. Dünya 1 numarası, "2006'da İstanbul Cup için buraya gelmiş ve hayran kalmıştım. THY ailesinin bir parçası olmak beni çok mutlu ediyor" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 21.12.2010 ABONE OL
Türk Hava Yolları'nın business class yüzü seçilen tenisçi Caroline Wozniacki reklam çekimleri için Türkiye'ye geldi. TED Spor Kulübü'nde medyanın karşısına çıkan Dünya 1 numarası, "Bu teklifi kabul etmemde en büyük etken Türkiye ve daha önce THY ile yaptığım yolculuklarda kalitesinden memnun kalmamdı. Bundan sonra tenis turnuvalarına THY ile gideceğim. Uçaktaki konfor ve kalite maçlara daha büyük bir motive ile çıkmamı sağlayacak. Bu bağlamda THY ailesinin bir parçası olmak beni mutlu ediyor" dedi. Daha önce İstanbul Cup'ta mücadele ettiğini hatırlatan Wozniacki, "2006'da burdaydım. O günden bugüne bende büyük bir değişim oldu. Şimdi 1 numarayım ama sanki o gün ile bugün arasında birkaç gün varmış gibi hissediyorum. Burada çok güzel anılarım var. Bu sene kazandığım başarılarla 1 numaraya yükseldim. Bu ilk hedefimdi, tabii ki bundan sonraki en büyük hedefim de bir Grand Slam kazanmak. Türk tenisçilerden İpek Şenoğlu'nu tanıyorum" dedi.

3 YILLIK ANLAŞMA YAPILDI
Coroline Wozniacki anlayma gereği üç yıl boyunca reklam filmlerinde ve halkla ilişkiler etkinliklerinde THY'yı temsil edecek. Ünlü tenisçinin oynayacağı ve THY'nin yeni business class konseptinin tanıtılacağı reklam filmi, Avrupa'da tüm ülkelerde yayınlanacak. Reklam filmi aynı zamanda uluslararası haber ve spor kanallarında da izleyici ile buluşacak.

BUGÜN NELER OLDU