Almeida kaosu!

Beşiktaş'a transferiyle ilgili sık sık farklı ifadeler kullanan Hugo Almeida son bombasını Bild'e patlattı: "Bu hikayeler tümüyle yalan, muhtemelen Beşiktaş başkanı yayıyor."

  1. Haberler
  2. Spor
Perşembe 23.12.2010 ABONE OL
Werder Bremen'in Portekizlisi Almeida, Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağı yönündeki haberleri yalanladı. Almeida, Alman Bild gazetesinin internet sayfasında yayınlanan röportajında, "Türk medyası Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağınızı yazdı. Doğru mu?" şeklindeki soruya karşılık, "Bu tümüyle yalan. Bu hikayeyi muhtemelen Beşiktaş başkanı yayıyor" dedi. "Bunu nereden biliyorsunuz?" şeklindeki bir soru üzerine de Almeida, "Türk gazeteciler beni aradı ve ne zaman İstanbul'a gelip imza atacağımı sordular. Bu bilgiyi Beşiktaş başkanından aldıklarını söylediler" şeklinde konuştu.

'BEŞİKTAŞ İLE HİÇBİR ZAMAN GÖRÜŞMEDİM'
"Beşiktaş ile hiçbir zaman görüşmedim. Sadece danışmanımla iletişim halindeyim" diyen yıldız futbolcu, "Türk Ligi'nde oynar mısınız?'' sorusuna karşılık ise "Bu konuda bir şey söyleyemem. Birçok teklif var" dedi. Bu arada dün İstanbul'a dönen Yıldırım Demirören, Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun bu hafta içinde bir kez daha Almanya'ya gideceği öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU