Tanışma sürecini geçtik

Rumen hoca, "Formda ve iyi bir Gaziantepspor'a karşı oyunun hakimi bizdik. İlk yarıyı iyi tamamladık. Oyuncularım artık beni daha iyi tanıyor. Ben de onları tanıyorum" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Perşembe 23.12.2010 ABONE OL
Galatasaray Teknik Direktörü Hagi maçın ardından şunları söyledi: "Çok iyi ve formda bir rakibe karşı eksiklerimize rağmen iyi oynadık. Erken gol yememize rağmen oyunun hakimi bizdik. Gol attık, pozisyonlar bulduk. Ligin ilk yarısını iyi tamamladık. Çok çalıştık ve iyi işler yaptık. Ne yazık ki galibiyet alamadık. Neill'in orta sahada da iyi oynayacağını biliyordum. Onu tebrik ediyorum. Kadroyu güçlendirmeliyiz. İhtiyaçlarımızı yönetime ilettim. İyi seçimler yapmayı ve gelecek olanların takıma katkı sağlamasını umuyorum. Benim takımım, kazanmak için oynayan ve oyunu kontrol eden bir takım olmalı. Önümüzdeki sezon çok iyi bir takım kuracağıma inanıyorum. İyi bir takım için en az 6 ay gerekli.

"ARDA'YA ZAMAN LAZIM"
Oyuncular beni daha iyi tanımaya başladı ve bu da çok önemli. Ben de onları tanıyorum. Takımla ve ekiple iyi bir iletişim kurdum. Sakatlar iyileşiyor. İyi yoldayız diye düşünüyorum. Üç günde bir maç oynadığımızı düşünerek Anıl'ı 11'e almadım. Zaten girdikten sonra da arka adalesi çekti. Arda'ya ise zaman ve sabır göstermemiz gerekiyor. Eski formuna kavuşursa çok faydalı olur. Onunla başlayarak iyi bir takım kurmak istiyorum."

BUGÜN NELER OLDU