Almeida'dan Demirören açıklaması

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 24.12.2010 10:55 ABONE OL
Portekizli futbolcu Hugo Almeida, Beşiktaş'a transfer olarak kariyerinde yeni bir sayfa açtığını, tanıdığı isimlerle aynı formayı giyecek olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Futbolcu, Portekiz basınında yer alan açıklamasında, ''Türkiye'nin sembol takımlarından biriyle bir sayfa açacağım için çok mutluyum. Ayrıca, Quaresma, Manuel Fernandes ve Simao ile biraraya gelecek olmaktan da mutluluk duyuyorum'' diye konuştu.

Beşiktaş'a, tutkusunu paylaşabileceği bir takım olduğu için, yeni başarılara katkı sağlamak amacıyla geldiğini ifade eden Almeida, Quaresma'nın kendisini Beşiktaş hakkında bilgilendirdiğini, Beşiktaş'ın, çok iyi bir yapısı olan, büyük bir başkana sahip bir kulüp olduğunu bildiğini kaydetti.

DEMİRÖREN HAKKINDA KONUŞTU MU?
Alman basınına, "Beşiktaş'la görüşmüyorum. Bu dedikoduları başkan yayıyor." dediği iddia edilen golcü futbolcu, bu iddiaları kesin bir dille yalanladı: Önceki gün Alman gazetesi Bild'e, "Beşiktaş ile ilgili çıkan transfer haberleri tamamen uydurma. Muhtemelen Beşiktaş başkanı bunları yayıyor" açıklaması yaptığı iddia edilen Almeida, Beşiktaş'a attığı imza sonrası ülkesininde A Bola gazetesine, "Alman basına hiç bir şekilde konuşmadım, Beşiktaş ve başkanı ile ilgili bir yorumum olmadı. Aksine Beşiktaş büyük bir yapıya ve etkili bir başkana sahip bir kulüp" derken, "Çok büyük hedefler sözü veren bir takıma gidiyorum. Şampiyonluklar kazanmaya yardım edeceğim" açıklamasını yaptı.

BUGÜN NELER OLDU